Дизайн журналу
Дизайн журналу
Табурет

Kagome

Табурет Розроблений Shinn Asano з фоном у графічному дизайні, Sen - це 6-кратна колекція сталевих меблів, що перетворює 2D лінії в 3D-форми. Кожен твір, включаючи табурет kagome, був створений лініями, що мінімізують надлишки, щоб виразити як форму, так і функціональність у ряді застосувань, натхненні унікальними джерелами, такими як традиційні японські ремесла та зразки. Табурет Kagome виготовляється з 18 прямокутних трикутників, які підтримують один одного, і при погляді зверху утворює традиційний японський візерунок ремесла kagome moyou.

Назва проекту : Kagome, Ім'я дизайнерів : Shinn Asano, Прізвище клієнта : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Kagome Табурет

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.