Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офісний Інтер’Єр

Container offices

Офісний Інтер’Єр У великій залі площею 4 000 кв. М, бельгійські дизайнери Five AM розмістили 13 контейнерів для доставки секонд хенд, щоб створити офісні приміщення для двох друкарських компаній Drukta & Formail. Концепція полягала у створенні певного досвіду для кожного відвідувача / користувача, зв’язуючи офіси між семінаром, щоб начальники могли бачити своїх працівників, а відвідувачі могли вивчити величезну техніку. Три будівлі вискакують із будівлі, щоб отримати якомога більше природного світла, обидва розміщені через існуючі завантажувальні доки.

Назва проекту : Container offices, Ім'я дизайнерів : Five Am, Прізвище клієнта : Five AM.

Container offices Офісний Інтер’Єр

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.