Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шезлонги

YO

Шезлонги YO дотримується ергономічних принципів зручного сидіння та чистих геометричних ліній, які абстрактно утворюють літери "YO". Це створює контраст між масивною «чоловічою» дерев’яною конструкцією та легкою прозорою «жіночою» композитною тканиною сидіння та спинки, виготовленою з 100% переробленого матеріалу. Натяг тканини досягається переплетенням волокон (так званий «корсет»). Шезлонг доповнюється табуретом, який стає бічним столом при повороті на 90 °. Різноманітність вибору кольорів дозволяє обом легко вписуватися в інтер’єри різних стилів.

Назва проекту : YO, Ім'я дизайнерів : Rok Avsec, Прізвище клієнта : ROPOT.

YO Шезлонги

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.