Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комод

Chilim

Комод "Chilim by Mirko Di Matteo" - це меблева лінійка, створена з перероблених 80-річних старовинних килимів з Боснії. Ці оригінальні предмети меблів є унікальними (кожен предмет відрізняється), екологічно чистими (виготовлені з перероблених старовинних килимів) та соціально відповідальними (зберігають традиції старих ткачів). Поєднуючи килими з металевою фурнітурою (як обрамлення), ми створили неруйновані шматки, які збережуть інакше втрачені старовинні килими практично назавжди як функціональні елементи відображення в наших будинках.

Назва проекту : Chilim, Ім'я дизайнерів : Matteo Mirko Cetinski, Прізвище клієнта : Mirko Di Matteo Designs.

Chilim Комод

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.