Дизайн журналу
Дизайн журналу
Тахограф-Програміст

Optimo

Тахограф-Програміст Optimo - це новаторський продукт сенсорного екрана для програмування та калібрування всіх цифрових тахографів, встановлених для комерційних транспортних засобів. Орієнтуючись на швидкість і простоту використання, Optimo поєднує в собі портативний пристрій для використання в салоні автомобіля та майстерні бездротового зв'язку, даних про додаток до продукту та безлічі різних підключень датчиків. Створений для оптимальної ергономіки та гнучких позиціонувань, його інтерфейс та інноваційне обладнання суттєво покращують досвід користувача та переносять програмування тахографа у майбутнє.

Назва проекту : Optimo, Ім'я дизайнерів : LA Design , Прізвище клієнта : Stoneridge.

Optimo Тахограф-Програміст

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.