Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Iwan Residence

Житловий Будинок Цей проект - це розкішна резиденція, що належить клієнту, з величезною прихильністю до передових сучасних дизайнів, але глибокою прихильністю до гламурного ісламського чуття. Це був шанс здійснити давно бажану мету та прагнення об'єднати ці два різнопланові стилі та зберегти непосильне відчуття та усвідомлення злиття між цими темами. Це більше схоже на переплетення різних, світів, ідеологій та епох - науково-фантастичні ментальні образи історичного палацу на 1000 ночей, який зазнає величезного піднесення обличчя до 21-ї футуристичної аури.

Назва проекту : Iwan Residence, Ім'я дизайнерів : Dalia Sadany, Прізвище клієнта : Dezines Dalia Sadany Creations.

Iwan Residence Житловий Будинок

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.