Дизайн журналу
Дизайн журналу
Свічники

Hermanas

Свічники Ерманас - це сімейство дерев'яних підсвічників. Вони, як п’ять сестер (германів), готові допомогти вам створити затишну атмосферу. Кожен підсвічник має унікальну висоту, так що поєднуючи їх разом, ви зможете імітувати світловий ефект свічок різного розміру, просто використовуючи стандартні світильники. Ці підсвічники виготовлені з перевернутого бука. Вони пофарбовані в різні кольори, що дозволяє створити власну комбінацію, щоб розміститись у вашому улюбленому місці.

Назва проекту : Hermanas, Ім'я дизайнерів : Maurizio Capannesi, Прізвище клієнта : .

Hermanas Свічники

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.