Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Зал

CHAMELEON

Виставковий Зал Тема вітальні - це технологія, яка обслуговує виставкові місця. Технологічні лінії на стелі та стінах, розроблені як вираження технології взуття, що демонструються у всіх салонах, імпорт та виготовлення на заводі, який знаходиться поруч із будівлею. Стіни та стіни, які проектували з вільною формою, хоча в ідеалі збирайте, використовуйте технологію CAD-CAM. .

Назва проекту : CHAMELEON, Ім'я дизайнерів : Ayhan Güneri, Прізвище клієнта : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

CHAMELEON Виставковий Зал

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.