Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Зал

From The Nature

Виставковий Зал Місце, яке репрезентує природу, що чинить опір людині споживати існування самого себе. На місці натуральна деревина, що прикута до бетонної текстури, виходить із брудної бетонної текстури і піднімається до синьої стелі, яка символізує небо у кутку місця. Піднімаючись обволікає місце, як сітка, і ніби воно чинить опір торкнутися себе. Ця ідея перекриває логіку повсякденного взуття, що демонструється у салоні. Ексклюзивні візуальні конструкції, які використовуються на стінах, означають забруднення природи. Товщина прозорого епоксиду становить 4 мм і покриває сушу, тому імітує інтенсивний шар води.

Назва проекту : From The Nature, Ім'я дизайнерів : Ayhan Güneri, Прізвище клієнта : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Nature Виставковий Зал

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.