Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плаваючий Курорт І Морська Обсерваторія

Pearl Atlantis

Плаваючий Курорт І Морська Обсерваторія Плавучий стійкий курорт і морська обсерваторія, розташований головним чином у морському коридорі Біорізноманіття Кагаянського хребта, Сулу, (приблизно в 200 км на схід від Пуерто-Прінцеса, узбережжя Палавана і в 20 км на північ від периметру природного парку рифтів Туббатаха), це відповідає на потреби нашої країни. як спосіб підвищити поінформованість людей щодо збереження нашого морського біорізноманіття, побудувавши монументальний туристичний магніт, яким може бути легко відома наша країна Філіппіни.

Назва проекту : Pearl Atlantis, Ім'я дизайнерів : Maria Cecilia Garcia Cruz, Прізвище клієнта : Cecilia Cruz.

Pearl Atlantis Плаваючий Курорт І Морська Обсерваторія

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.