Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бездротовий Динамік

Saxound

Бездротовий Динамік Saxound - це унікальна концепція, натхненна одними з провідних ораторів у світі. Це злиття найкращої інновації, яка була зроблена вже кілька років тому, із поєднанням власних інновацій, що робить її абсолютно новим досвідом для Основними елементами Saxound є циліндрична форма і різьбова збірка. Розміри Saxound надихають із звичайного компактного диска діаметром 13 сантиметрів і висотою 9,5 сантиметра, який можна змістити однією рукою. Він складається з двох 1 "Твітери, два 2-дюймових середини драйверів та басовий радіатор розміщені у такому невеликому форм-факторі.

Назва проекту : Saxound, Ім'я дизайнерів : Syed Tajudeen Abdul Rahman, Прізвище клієнта : Design Under Garage.

Saxound Бездротовий Динамік

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.