Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ворота Спосіб

SIMORGH

Ворота Спосіб Ця конструкція була розроблена таким чином, що коли машини, які їдуть на кузові, під дорожньою смугою є бар, який знижується на вагу автомобілів, що спричиняє обертання зубчастих коліс і витягування кабелів. Тому із заїздом автомобілів на майданчик форма порталу змінюється та надає нам різні погляди.

Назва проекту : SIMORGH, Ім'я дизайнерів : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Прізвище клієнта : Company Sepad KHorasan.

SIMORGH Ворота Спосіб

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.