Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підставка Для Пальто

Lande

Підставка Для Пальто Пальто-стенд був дизайном як високодекоративна та функціональна офісна скульптура, злиття мистецтва та функції. Композиція була задумана як естетична форма, яка прикрасить офісні приміщення та захистить сьогодні найвизначніший корпоративний одяг, Blazer. Кінцевий результат - дуже енергійний та витончений твір. Продукція та роздрібна торгівля мудра, ця штука повинна бути легкою, сильною та масовою.

Назва проекту : Lande, Ім'я дизайнерів : Fabrizio Constanza, Прізвище клієнта : fabrizio Constanza.

Lande Підставка Для Пальто

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.