Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комод Commodia

Commodia

Комод Commodia Commodia від ArteNemus - це комод з органічними поверхнями та формами. Його високий вигляд підкреслюється використанням деревини виняткової якості та видатною обробкою. Його форма підкреслена контрастом між кольором деревини поверхонь та кольором деревини країв. Крім того, матеріалам та оздобленням прихованих поверхонь приділяється така ж особлива увага якості, ніж видимі поверхні, що призводить до естетичної концепції без розривів. Дизайн Commodia сучасний з класичним натхненням.

Назва проекту : Commodia, Ім'я дизайнерів : Eckhard Beger, Прізвище клієнта : ArteNemus.

Commodia Комод Commodia

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.