Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Catena

Журнальний Столик Журнальний столик складався з чотирьох бічних столів. Незвичайне розміщення бічних столів складається з L форми журнального столика, що є оригінальною формою для журнальних столиків. Для використання столів у якості кави або бічного столу не потрібно докладати зайвих зусиль, просто бічні столики повинні бути принесені у формі L. Елементи несучих елементів кожного бічного столу формуються за допомогою різної комбінації однакової форми. Ця проста форма, прямокутник з круглим краєм, також є формою кожної сторони журнального столика, тому форма кожного бічного столу та столика для кав’ярень відрізняється, але пов'язана між собою.

Назва проекту : Catena, Ім'я дизайнерів : Ayça Sevinç Tatlı, Прізвище клієнта : .

Catena Журнальний Столик

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.