Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Упаковки

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS

Дизайн Упаковки Проект полягав у створенні абсолютно нового враження від існуючої упаковки продукції, на що мій клієнт не був вражений. Це перший продукт, який коли-небудь робив INNOTIVO, мій клієнт очікував, що мій дизайн встановить орієнтир для майбутніх продуктів у майбутньому, і ця упаковка продукту успішно виконала «дизайн INNOTIVO», футуристичний та сильний візуальний вплив.

Назва проекту : INNOTIVO - BORN TO IMPRESS , Ім'я дизайнерів : Jeffery Yap ®, Прізвище клієнта : JEFFERY YAP DESIGN .

INNOTIVO - BORN TO IMPRESS   Дизайн Упаковки

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.