Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Muse

Лампа Натхненний «Переможеним буддизмом» в його вислові, що в нашому Всесвіті немає абсолютних якостей, ми надали парадоксальну якість «світлу», надавши йому «фізичну присутність». Дух медитації, який він заохочує, був потужним джерелом натхнення, яке ми використовували для створення цього продукту; втілення якостей "часу", "матерії" та "світла" в єдиний продукт.

Назва проекту : Muse, Ім'я дизайнерів : Anarkhos design , Прізвище клієнта : Anarkhos Design.

Muse Лампа

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.