Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

loop-сhair

Стілець Ідея цього крісла прийшла до мене, коли я побачив петлю з вирізаного прямокутника, яка вигнута, щоб утворити руки. Металеві деталі за допомогою болтів з'єднуються з дерев’яними ніжками, а спинка і сидіння крісла виконані з прозорого пластику. З’єднання цих трьох різних матеріалів дає ілюзію легкості.

Назва проекту : loop-сhair , Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Стілець

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.