Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бістро

Ubon

Бістро Убон - тайське бістро, розташоване в ядрі міста Кувейт. Звідси відкривається вид на вулицю Фахада Аль-Саліма, вулицю, яку поважають за торгівлю ще за часів. Простірна програма цього бістро вимагає ефективного дизайну для всіх кухонних, складських та туалетних зон; що забезпечує простору обідню зону. Щоб це було досягнуто, інтер'єр працює там, де він гармонійно поєднується з існуючими конструктивними елементами.

Назва проекту : Ubon, Ім'я дизайнерів : Rashed Alfoudari, Прізвище клієнта : .

Ubon Бістро

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.