Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл З Регульованою Стільницею

Dining table and beyond

Стіл З Регульованою Стільницею Ця таблиця має можливість регулювати її поверхню під різні форми, матеріали, текстури та кольори. На відміну від звичайного столу, стільниця якого виступає як нерухома поверхня для сервірувальних приладдя (тарілок, сервірувальних блюд тощо), компоненти цього столу виступають як поверхневими, так і сервірувальними приладдями. Ці аксесуари можуть бути складені з різних за формою та розміром компонентів залежно від необхідних обідніх потреб. Цей унікальний та інноваційний дизайн перетворює традиційний обідній стіл у динамічну центральну частину завдяки його постійній перестановці вигнутих аксесуарів.

Назва проекту : Dining table and beyond, Ім'я дизайнерів : Athanasia Leivaditou, Прізвище клієнта : Studio NL.

Dining table and beyond Стіл З Регульованою Стільницею

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.