Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скарбничка

DEEPE

Скарбничка Об'єкт - скарбничка. Унікальний зовнішній вигляд у формі персонажа поєднує в собі дорогу, престижну ювелірну прикрасу, яка є приємною та доброю, а також постійною присутністю членів сім’ї, збір коштів - це дуже функціональні властивості. Але найвидатніша особливість DeePee - все, окрім стандартних функцій, відмінно відповідає - це те, що нове формулювання, унікальна та додаткова контекстуалізована «перлина» всіх ексклюзивних будинків.

Назва проекту : DEEPE, Ім'я дизайнерів : Zoltan Madosfalvi, Прізвище клієнта : Lima Home design studio.

DEEPE Скарбничка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.