Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вільний Від Руки Відеодомофон

Tiara

Вільний Від Руки Відеодомофон Тіара була розроблена відповідно до горизонтального та вертикального використання, залежно від ширини місця використання. Естетичну якість продукту можна підтримувати в горизонтальному та вертикальному положенні. Запатентований поворотний апарат на 90 градусів, розроблений для 2,5 і 3,5 дюймових моніторів, забезпечує легке обертання монітора. Кришки можна відкрити без використання будь-якого допоміжного апарату чи сили за допомогою запатентованої системи блокування. Змінні рами та решітки для динаміків надають несподіваний естетичний ефект.

Назва проекту : Tiara, Ім'я дизайнерів : RAHSAN AKIN, Прізвище клієнта : NETELSAN.

Tiara Вільний Від Руки Відеодомофон

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.