Дизайн журналу
Дизайн журналу
Система Велосипедної Сигналізації

Reggal Originals

Система Велосипедної Сигналізації Reggal Originals - прототип концептуального дизайну сигналізації, який допомагає велосипедистам демонструвати свій спрямований намір іншим автомобілістам. Прототип сконструйований так, що автомобілісти можуть бачити з усієї сторони. Продукт здатний досягти двома напрямками: передній і задній. Найголовніше, що він повинен бути інтегрований в єдину систему. При цьому виріб повинен мати преміальне відчуття, яке легко вписується в велосипед без жодного виступаючого предмета. Передні сигнальні світильники створюються за допомогою світлодіодних ліхтарів, які б добре сиділи в пазах металевого кільця.

Назва проекту : Reggal Originals, Ім'я дизайнерів : Tay Meng Kiat Nicholas, Прізвище клієнта : .

Reggal Originals Система Велосипедної Сигналізації

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.