Дизайн журналу
Дизайн журналу
Upcycled Ювелірні Вироби

Clairely Upcycled Jewellery

Upcycled Ювелірні Вироби Прекрасні, прозорі, ювелірні прикраси, створені з урахуванням необхідності використання відходів виробництва «Люстра Клер де Люн». Цей рядок перетворився на значну кількість колекцій - усі розповіді історії, всі представляють дуже особистісні погляди у філософії дизайнера. Прозорість є важливою частиною власної філософії дизайнерів, і це відбивається на виборі використовуваного акрилу. Крім дзеркального акрилу, який сам по собі відбиває світло, матеріал завжди прозорий, кольоровий або прозорий. Упаковка компакт-дисків підкріплює концепції перестановки.

Назва проекту : Clairely Upcycled Jewellery , Ім'я дизайнерів : Claire Requa, Прізвище клієнта : CLAIRELY upcycled jewellery.

Clairely Upcycled Jewellery  Upcycled Ювелірні Вироби

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.