Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бічний Стіл

Chandelier table

Бічний Стіл Декоративний бічний стіл. Цей делікатний стіл є ідеальним супутником та доповнюючим партнером Claire de Lune Chandelier. Таким чином його назва "Столик люстри". Його якість «майже там» підкреслюється делікатною гравюрою, що нагадує мереживо. Як і більшість продуктів, розроблених ACCENT, вона постачається в комплекті, тому кінцевий споживач потребує певної збірки, нагадуючи про зменшення викидів CO2 як цілісного дизайну. Красиве і корисне доповнення до будь-якої спальні або вітальні.

Назва проекту : Chandelier table, Ім'я дизайнерів : Claire Requa, Прізвище клієнта : Accent Aps.

Chandelier table Бічний Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.