Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ювелірні Вироби

Poseidon

Ювелірні Вироби Ювелірна прикраса, яку я дизайн, виражає мої почуття. Він представляє мене як художника, дизайнера, а також як особистість. Спусковий механізм створення Посейдона був встановлений у найтемніші години мого життя, коли я почував себе переляканим, вразливим та потребував захисту. Перш за все, я створив цю колекцію для використання в самозахисті. Незважаючи на те, що це поняття зникло протягом усього проекту, воно все ще існує. Посейдон (бог моря і «Земляний шейкер», землетрусів у грецькій міфології) - моя перша офіційна колекція і спрямована на сильних жінок, що мали на меті дати відчувати власність відчуття сили та впевненості.

Назва проекту : Poseidon, Ім'я дизайнерів : Samira Mazloom, Прізвище клієнта : samirajewellery.

Poseidon Ювелірні Вироби

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.