Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світлодіодний Прожектор

Stratas.02

Світлодіодний Прожектор Світлодіодний прожектор для монтажу доріжок, розроблений спеціально для світлодіодного модуля Xicato XSM Artist Series (найкращий кольоровий світлодіодний рендерінг у своєму класі). Ідеально підходить для освітлення творів мистецтва та внутрішніх приміщень, чистої естетики та компактних габаритів. Stratas.02 поставляється в комплекті з 3 змінними відбивачами (пляма 20˚, середня 40˚, повені 60˚) та медосховищним жалюзі.

Назва проекту : Stratas.02, Ім'я дизайнерів : Christian Schneider-Moll, Прізвище клієнта : .

Stratas.02 Світлодіодний Прожектор

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.