Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кухонні Аксесуари

KITCHEN TRAIN

Кухонні Аксесуари Використання різних стилів кухонних інструментів створює непривабливе середовище приготування їжі на додаток до візуального роздратування. Склавши це в двох словах, я спробував зробити уніфікований набір цих популярних кухонних аксесуарів, які зазвичай використовуються у всіх будинках. Цей дизайн був суто натхненний творчістю. "Об'єднана форма" та "Приємний зовнішній вигляд" - дві її характеристики. Більше того, ринок буде вітатися через його інноваційний вигляд. Це буде можливістю для виробника та замовника, що в одному пакеті купується 6 посуду.

Назва проекту : KITCHEN TRAIN, Ім'я дизайнерів : Ahmad Abedini, Прізвище клієнта : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Кухонні Аксесуари

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.