Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

The Monroe Chair

Крісло Вражає елегантність, простота в ідеї, зручна, розроблена з урахуванням стійкості. Стілець Монро - це спроба різко спростити виробничий процес, пов'язаний із виготовленням крісла. Він використовує потенціал технологій з ЧПУ, щоб багаторазово вирізати плоский елемент з МДФ, ці елементи потім обклеюються навколо центральної осі для формування складно вигнутого крісла. Задня нога поступово перетворюється на спинку спинки, а підлокітник на передню ногу, створюючи чітку естетику, повністю визначену простотою виготовлення.

Назва проекту : The Monroe Chair, Ім'я дизайнерів : Alexander White, Прізвище клієнта : .

The Monroe Chair Крісло

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.