Дизайн журналу
Дизайн журналу
Канцтовари

commod – Feines in Holz

Канцтовари „Товар” спеціалізується на внутрішніх роботах. Вірно девізу «Вишукані дерев'яні товари» компанія реалізує особливо високоексклюзивні житлові проекти. Канцтовари повинні були задовольнити цю вимогу. Зменшений, але грайливий макет був реалізований з використанням особливо змішаного кольору. Канцтовари відображають стиль фірми, а також її ідеологію використовувати лише найцінніший матеріал: папір виготовляється з 100-відсоткового бавовни, конверти справжнього дерев'яного шпону. Візитки «втілюють» гасло компаній, створюючи тривимірну кімнату, що містить типові дерев'яні вироби.

Назва проекту : commod – Feines in Holz, Ім'я дизайнерів : Jens Lattke, Прізвище клієнта : Lattke und Lattke.

commod – Feines in Holz Канцтовари

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.