Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обіднє Крісло

'A' Back Windsor

Обіднє Крісло Тверда листяна деревина, традиційна столярна продукція та сучасна техніка оновлюють прекрасне крісло Віндзора. Передні ноги проходять через сидіння, щоб стати королівським столом, а задні ноги досягають гребеня. Завдяки тріангуляції ця сильна конструкція перетворює сили стиснення та напруги до максимального візуального та фізичного ефекту. Молочна фарба або прозора олійна обробка підтримують стійку традицію віндсорських стільців.

Назва проекту : 'A' Back Windsor , Ім'я дизайнерів : Stoel Burrowes, Прізвище клієнта : Stoel Burrowes Studio.

'A' Back Windsor  Обіднє Крісло

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.