Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ідентичність Бренду, Стратегії Брендингу

babyfirst

Ідентичність Бренду, Стратегії Брендингу спільний шлях між іноземними та китайськими організаціями, що продають високопродуктивні імпортні товари по догляду за дитиною для китайського ринку материка. дизайн безперешкодно поєднує західні та китайські, сучасні та традиційні, культурні та соціально важливі елементи. китайська традиція сповивати нових родичів червоною тканиною чи одягом, щоб дарувати дитині удачу (червоний колір - це удача). пустушка визнана західна. ця конструкція передає прагнення до сучасності, дотримуючись традицій. ми також фіксуємо, як дітям дорожать за політикою "одна дитина" в Китаї.

Назва проекту : babyfirst, Ім'я дизайнерів : brian LAU lilian CHAN, Прізвище клієнта : .

babyfirst Ідентичність Бренду, Стратегії Брендингу

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.