Дизайн журналу
Дизайн журналу
Тимчасовий Інформаційний Центр

Temporary Information Pavilion

Тимчасовий Інформаційний Центр Проект являє собою тимчасовий павільйон для мікстурного використання в Трафальгар, Лондон, для різних функцій та заходів. Запропонована структура підкреслює поняття "тимчасовості", використовуючи переробні контейнери для переробки як основний будівельний матеріал. Його металевий характер має на меті встановити контрастний зв’язок із існуючою спорудою, що підсилює перехідний характер концепції. Крім того, формальне вираження будівлі організовано та розташовано випадковим чином, створюючи тимчасовий орієнтир на місці для залучення візуальної взаємодії протягом короткого життя будівлі.

Назва проекту : Temporary Information Pavilion, Ім'я дизайнерів : Yu-Ngok Lo, Прізвище клієнта : YNL Design.

Temporary Information Pavilion Тимчасовий Інформаційний Центр

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.