Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ящик, Стілець І Стіл Комбо

Ludovico Office

Ящик, Стілець І Стіл Комбо Як і у випадку з основними меблями Ludovico, в цьому офісному варіанті звинувачення має той самий принцип, який полягає в тому, щоб ховати повний стілець у шухляді, коли стілець не помічається та розглядається як частина основної меблів. Більшість подумає, що стільці - це ще пара ящиків. Лише при відтягуванні назад ми бачимо стілець, який буквально виходить з такого переповненого простору, наповненого ящиками. Натхнення великою мірою прийшло від відвідування касти Піттаміліо та всіх його символічних, прихованих повідомлень, а також прихованих та несподіваних дверей чи повних залів.

Назва проекту : Ludovico Office, Ім'я дизайнерів : Claudio Sibille, Прізвище клієнта : Sibille.

Ludovico Office Ящик, Стілець І Стіл Комбо

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.