Дизайн журналу
Дизайн журналу
Додаток Для Годинника

Dominus plus

Додаток Для Годинника Домінус плюс виражає час оригінально. Як і крапки на доміно, представлені три групи крапок: години, десятки хвилин і хвилин. Час доби можна прочитати з кольору крапок: зелений для AM; жовтий для ПМ. Додаток містить таймер, будильник та куранти. Усі функції керуються, торкаючись дискретних кутових точок. Він мав оригінальний та художній дизайн, що представляє власне Обличчя часу 21 століття. Він розроблений у прекрасному симбіозі з корпусами портативних пристроїв Apple. Він має простий інтерфейс із лише кількома необхідними словами для його роботи.

Назва проекту : Dominus plus, Ім'я дизайнерів : Albert Salamon, Прізвище клієнта : .

Dominus plus Додаток Для Годинника

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.