Дизайн журналу
Дизайн журналу
46 "світлодіодне Телебачення, Що Підтримує Hd Трансляцію

V TV - 46120

46 "світлодіодне Телебачення, Що Підтримує Hd Трансляцію Натхненний відбивними поверхнями та дзеркальними ефектами високого блиску. Передня і задня кришка виготовлені з пластикової технології вприскування. Середня частина виготовляється з лиття з листового металу. Опорна підставка спеціально розроблена зі скла, пофарбованого ззаду і прозорою горловиною з хромованою деталлю з хромованим кільцем. Рівень блиску, що використовується на поверхнях, досягнуто завдяки спеціальним фарбувальним процесам.

Назва проекту : V TV - 46120, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : .

V TV - 46120 46 "світлодіодне Телебачення, Що Підтримує Hd Трансляцію

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.