Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шаблони Малювання

insectOrama

Шаблони Малювання InsectOrama - це набір із 6 шаблонів малювання, що містить 48 фігур. Діти (і дорослі) можуть використовувати їх для малювання уявних істот. На відміну від більшості шаблонів малюнків insectOrama не містить повноцінних форм, а лише частини: голови, тіла, лапи ... Звичайно, частини комах, але також шматки інших тварин і людей. Використовуючи олівець, можна простежити нескінченну серію істот на папері і потім розфарбувати їх.

Назва проекту : insectOrama, Ім'я дизайнерів : Stefan De Pauw, Прізвище клієнта : .

insectOrama Шаблони Малювання

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.