Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Макіяжу

Kjaer Weis

Колекція Макіяжу Дизайн косметичної лінійки Kjaer Weis перекриває основи жіночого макіяжу на три її основні сфери застосування: губи, щоки та очі. Ми розробили компакти, що відображають ті особливості, які вони будуть використовувати для покращення: стрункі і довгі для губ, великі і квадратні для щік, маленькі і круглі для очей. Відчутно, компакти поворотно відкриваються інноваційним бічним рухом, розвіваючи, як крила метелика. Ці компакти цілком багаторазово заправляються, але цілеспрямовано зберігаються, а не переробляються.

Назва проекту : Kjaer Weis, Ім'я дизайнерів : Marc Atlan, Прізвище клієнта : .

Kjaer Weis Колекція Макіяжу

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.