Дизайн журналу
Дизайн журналу
Центр Управління

Functional Aesthetic

Центр Управління Завданням проектування цього Центру управління аеропортом є ефективне розміщення щільно обладнаних технічних просторів, зменшення логістичних втручань від несподіваних подій і в кінцевому підсумку впорядкування роботи центру управління. Простір складається з 3 функціональних областей: щоденна зона управління та операції, офіс диспетчера операцій та зона управління надзвичайними ситуаціями. Особлива стеля та стінові панелі з екструдованого алюмінію - це виразні архітектурні особливості, які також задовольняють акустичні, освітлювальні та кондиціонерні вимоги простору.

Назва проекту : Functional Aesthetic, Ім'я дизайнерів : Lam Wai Ming, Прізвище клієнта : Hong Kong Airport Authority.

Functional Aesthetic Центр Управління

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.