Дизайн журналу
Дизайн журналу
Переноска Для Домашніх Тварин

Pawspal

Переноска Для Домашніх Тварин Переноска для тварин Pawspal заощадить енергію та допоможе власнику тварини швидко доставити. Концепція дизайну переноски для тварин Pawspal, натхненна космічним шаттлом, за допомогою якої вони можуть доставити своїх милих вихованців куди завгодно. А якщо у них є ще один вихованець, вони можуть поставити ще одного зверху і приєднати колеса внизу, щоб тягнути переноски. Крім того, Pawspal має внутрішній вентиляційний вентилятор, який зручний для домашніх тварин і легко заряджається за допомогою USB C.

Назва проекту : Pawspal, Ім'я дизайнерів : Passakorn Kulkliang, Прізвище клієнта : SYRUB Studio.

Pawspal Переноска Для Домашніх Тварин

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.