Дизайн журналу
Дизайн журналу
Робоча Область

Dava

Робоча Область Dava розроблена для офісів на відкритому просторі, шкіл та університетів, де важливі спокійні та зосереджені фази роботи. Модулі зменшують акустичні та зорові порушення. Завдяки своїй трикутній формі, меблі є просторовим і дозволяє безліч варіантів облаштування. Матеріалами Dava є WPC та вовняний повсть, обидва з них біологічно розкладаються. Плагінна система кріпить дві стінки до стільниці і підкреслює простоту у виробництві та роботі.

Назва проекту : Dava, Ім'я дизайнерів : Michael Strantz, Прізвище клієнта : .

Dava Робоча Область

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.