Дизайн журналу
Дизайн журналу
Навколишнє Світло

25 Nano

Навколишнє Світло 25 Нано - це художній світлий інструмент для відображення ефемерності та постійності, народження та смерті. Працюючи з Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, баченням якого є створення систематичної петлі для переробки скла для стійкого майбутнього, 25 Nano вибрало відносно крихкий міхур як середовище на відміну від твердого скла для втілення ідеї. У інструменті світло мерехтить протягом життєвих циклів міхура, проектуючи райдужний колір і тіні на навколишнє середовище, створюючи мрійливу атмосферу навколо користувача.

Назва проекту : 25 Nano, Ім'я дизайнерів : Ray Teng Pai, Прізвище клієнта : Tainan University of Technology/ Product Design Department.

25 Nano Навколишнє Світло

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.