Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Cube

Журнальний Столик Дизайн був натхненний геометричними скульптурами Золотого Раціо та Мангіаротті. Форма інтерактивна, пропонує користувачеві різні комбінації. Конструкція складається з чотирьох журнальних столиків різного розміру та пуфа, викладеного навколо форми куба, який є освітлювальним елементом. Елементи конструкції багатофункціональні для задоволення потреб користувача. Виріб виробляється з корийського матеріалу та фанери.

Назва проекту : Cube, Ім'я дизайнерів : Meltem Eti Proto, Julide Arslan, Прізвище клієнта : Meltem Eti Proto, Jülide Arslan.

Cube Журнальний Столик

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.