Дизайн журналу
Дизайн журналу
Скульптура

Iceberg

Скульптура Айсберги - це внутрішні скульптури. Поєднуючи гори, можна побудувати гірські хребти, ментальні пейзажі зі скла. Поверхня кожного предмета з переробленого скла унікальна. Таким чином, кожен об’єкт має унікальний характер, душу. Скульптури розміщені вручну, підписані та пронумеровані у Фінляндії. Основна філософія скульптури Айсберга - відображення змін клімату. Тому використовуваний матеріал - це вторинне скло.

Назва проекту : Iceberg, Ім'я дизайнерів : Sini Majuri, Прізвище клієнта : Sini Majuri.

Iceberg Скульптура

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.