Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі Плюс Вентилятор

Brise Table

Меблі Плюс Вентилятор Brise Table створений з почуттям відповідальності за зміну клімату та бажанням використовувати вентилятори, а не кондиціонери. Замість того, щоб дути сильний вітер, він концентрується на відчутті прохолоди, циркулюючи повітря навіть після відключення кондиціонера. За допомогою Brise Table користувачі можуть затягувати вітер і одночасно використовувати як бічний стіл. Крім того, воно добре пронизує навколишнє середовище і робить простір красивішим.

Назва проекту : Brise Table, Ім'я дизайнерів : WONHO LEE, Прізвище клієнта : Wonho Lee.

Brise Table Меблі Плюс Вентилятор

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.