Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок

Santos

Будинок Використовуючи дерево як основний конструктивний елемент, будинок зміщує два рівні в розрізі, створюючи засклений дах, щоб інтегруватися з контекстом і дозволяти проникненню природного світла. Простір подвійної висоти формулює цей зв'язок між першим поверхом, верхнім поверхом та ландшафтом. Металевий дах над ліхтарем пролітає, захищаючи його від падіння західного сонця і формально відновлюючи об'єм, обрамляючи бачення природного середовища. Програма сформульована шляхом розміщення громадського користування на першому поверсі та приватного користування на верхньому поверсі.

Назва проекту : Santos, Ім'я дизайнерів : Fernando Abelleyro, Прізвище клієнта : Fernando Abelleyro, architect.

Santos Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.