Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Spike

Лампа Спайк-лампа грає з контрастами. Це відображає панк-культуру, але заспокоює скандинавські настрої. Це об'ємний шматок, але тепле світло фокусується в невеликій точкової області під шматочком. Лампа Спайк має агресивний вигляд через металеві шипи, спрямовані на глядача. При цьому є щось спокійне в гладкості керамічної поверхні та теплому світлі. Лампа створює напругу в інтер’єрі. Як індивід із субкультури.

Назва проекту : Spike, Ім'я дизайнерів : Sini Majuri, Прізвище клієнта : Sini Majuri.

Spike Лампа

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.