Дизайн журналу
Дизайн журналу
Яхта

Escalade

Яхта Escalade - це моторна яхта нового покоління, яка вперше у світі використовує корпус Trimonoran. Тримоноранський корпус - це понад 20 років результатів досліджень, і вона забезпечує економію палива, кращу стабільність і комфортне плавання, великий салон і корпус корпусу, менший опір води та швидкість на 30%, ніж звичайний водний апарат. Натхненний високими технологіями та пихатими тваринами, приносить їй нову перспективу. Функціональні системи побудовані для зручності користування і мінімізуються за допомогою сенсорних екранів на всіх рівнях. Її салон забезпечує галерею, кімнату відпочинку, їдальні та житлові зони в одному місці.

Назва проекту : Escalade, Ім'я дизайнерів : Baran Akalin, Прізвище клієнта : Baran Akalın .

Escalade Яхта

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.