Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кафе Та Ресторан

Roble

Кафе Та Ресторан Ідея його дизайну була взята з американських стейк і коптилень, і в результаті дослідницької групи першої фази дослідницька група вирішила використовувати дерево і шкіру темних кольорів, таких як чорний і зелений, разом із золотом і трояндою золото брали з теплим і легким розкішним світлом. Характеристики конструкції - це 6 великих підвісних люстр, які складаються з 1200 анодованої сталі ручної роботи. А також 9-метрова барна стійка, яка покрита парасолькою 275 сантиметрів, яка складається з красивих і різних пляшок, без будь-якої опори накриває барну стійку.

Назва проекту : Roble, Ім'я дизайнерів : Peyman Kiani Falavarjani, Прізвище клієнта : Roble .

Roble Кафе Та Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.