Дизайн журналу
Дизайн журналу
Настільна Підставка

Rack For Glasses

Настільна Підставка Rack of Glass - це барвистий виріб, розроблений за допомогою методу, який називається The Math Of Design - Thinking Inside The Box. Коли ви ставите свої окуляри на цю підставку, окуляри стають частиною прикраси будинку або офісу, а не збільшують безлад у вашому оточенні. Виріб може бути виготовлений з мотузки або 3D-друку.

Назва проекту : Rack For Glasses, Ім'я дизайнерів : Ilana Seleznev, Прізвище клієнта : Studio RDD.

Rack For Glasses Настільна Підставка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.